lv | ee | lt

Kontakti

address"Cīruļdārzi", Eimuri, Ādažu novads

Rekvizīti

SIA "A.M.Ozoli"
Reg. Nr. 40003522697
PVN Nr. LV40003522697
"Cīruļdārzi", Eimuri, Ādažu nov., LV-2164
 

 

  • Aigars Miglāns
    Valdes loceklis

    Produktu grupas: siltumnīcu projekti

    Mob. +371 29228425
    E-pasts aigars.miglans@amozoli.lv

  • Oskars Miglāns
    Tirdzniecības vadītājs

    Produktu grupas: minerālmēsli, substrāti, bioloģiskie augu aizsardzības līdzekļi

    Mob. +371 26440688
    E-pasts oskars@amozoli.lv

  • Pēteris Siliņš
    Pārdošanas menedžeris

    Produktu grupas: tehniskās lietas, segmateriāli

    Mob. +371 29237472
    E-pasts peteris.silins@amozoli.lv

  • Darius Gonsiauskas
    Pardavimų atstovas Lithuania

    +370 60480855

    E-pasts:darius@amozoli.lv

  • Jolita Barkauskienė
    Pardavimų atstovas Lithuania

    +370 68440950

    E-pasts:jolita@amozoli.lv

  • Daumantas Sliesoraitis
    Pardavimų atstovas Lithuania

    +370 67589373

    E-pasts:daumantas@amozoli.lv

  • Tiia Tõnisson
    Sales manager Estonia

    +372 53020490

    E-pasts:tiia@amozoli.lv

  • Inta Gulbe
    Grāmatvede

    Mob. +371 29857215
    E-pasts inta@amozoli.lv

  • Andris Vēliņš
    Noliktavas pārzinis, loģistika

    Mob. +371 29474004
    E-pasts andris@amozoli.lv

  • Artūrs Dūcis

    Produktu grupas: podi, laistīšanas sistēmas

    Mob. +371 24780331
    E-pasts arturs@amozoli.lv