lv | ee | lt

MultiFeed

Līdz pat 10 000 litriem barības šķīduma

Multifeed BigBag ir veiksmīgs mēslošanas koncepts A un B mēslošanas līdzekļu tvertnes sistēmai, kuru jau gadiem ilgi izmanto daudzi audzētāji. Audzētājs pats izvēlas minerālmēslu saturu, kas tiek sagatavots divos atsevišķos BigBag maisos. Šo Multifeed BigBag maisu kapacitāte ir no 400 līdz 1200 kilogramiem. Multifeed BigBag ļauj audzētājam sagatavot mēslošanas šķīdumu līdz pat 10 000 litriem ļoti īsā laikā. Ātri un vienkārši.

Multifeed BigBag: maksimāla elestība

Ir 3 veidi, kā strādāt ar Multifeed BigBag: 1. Pasūtat sagatavotu maisījumu, kas sagatavots, saskaņā ar pēdējām veiktajām analīzēm. Korekcijas nav nepieciešamas. 2. Katru reizi pasūtāt vairākus Multifeed BigBag maisus ar dažādu sastāvu, tādā veidā samazinot transportēšanas izmaksas. Ir būtiski pareizi novērtēt nepieciešamās nākotnes receptes. 3. Pasūtat lielāku skaitu Multifeed BigBag maisu, ar standarta sastāvu un to pielabojat A un B tvertnē, izmantojot šķidros vai šķīstošos mēslošanas līzdzekļus. Šadā metodē vēl vairāk tiek samazinātas transportēšanas izmaksas, tomēr tas ietver vairāk darba. Kā arī Jums ir nepieciešams uzglabāt atsevišķus šķīstošos vai šķidros barības elementus.

Multifeed bigbag priekšrocības

• Elastīgums- mēslojuma maisījums tiek ražots precīzi atbilstoši Jūsu kultūru vajadzībām. Turklāt katrs darbinieks var sagatavot maisījumu tvertnēs pats.

• Uzticamība- paraizais minerālmēslu daudzums vienmēr tiek ievadīts pareizajā tvertnē.

• Darba spēka samazinājums- ar Multifeed BigBag maisiem ikviens Jūsu uzņēmuma darbinieks var sagatavot ļoti lielu daudzumu barības šķīduma īsā laika periodā.

• Izmaksu ietaupījums- Jūs varat sagatavot 10 000 litrus koncentrēta barības šķīduma, tādā pašā laikā, kā tas parasti aizņem 1000 litru pagatavošanai.

Multifeed bigbag brošūra šeit.

Video: