lv | ee | lt

Kontakti

address"Cīruļdārzi", Eimuri, Ādažu novads

Rekvizīti

SIA "A.M.Ozoli"
Reg. Nr. 40003522697
PVN Nr. LV40003522697
"Cīruļdārzi", Eimuri, Ādažu nov., LV-2164
 

 

  • Aigars Miglāns
    Valdes loceklis

    Produktu grupas: siltumnīcu projekti

    Mob. +371 29228425
    E-pasts aigars.miglans@amozoli.lv

  • Oskars Miglāns
    Tirdzniecības vadītājs

    Produktu grupas: minerālmēsli, substrāti.

    Mob. +371 26440688
    E-pasts oskars@amozoli.lv

  • Pēteris Siliņš
    Pārdošanas menedžeris

    Produktu grupas: plēves tuneļi, laistīšanas sistēmas, tehniskās lietas, segmateriāli

    Mob. +371 29237472
    E-pasts peteris.silins@amozoli.lv

  • Nauris Kļaviņš
    Pārdošanas menedžeris/ Agronoms

    Produktu grupas: dārzeņu sēklas un jaunstādi, minerālmēsli, dezinfekcijas līdzekļi u.c.

    Mob. +371 20239182
    E-pasts nauris@amozoli.lv

  • Eva Ansone-Tomsone
    Pārdošanas menedžere

    Produktu grupas: puķu jaunstādi, puķu sēklas, sīpolpuķes, podi.

    Mob. +371 26472830
    E-pasts eva@amozoli.lv

  • Reinis Apsāns
    Pārdošanas menedžeris

    Produktu grupas: zemeņu un aveņu stādi, bioloģiskie minerālmēsli, augšanas stimulatori un bioloģiskā augu aizsardzība.

    Mob. +371 29492863
    E-pasts reinis@amozoli.lv

  • Inta Gulbe
    Grāmatvede

    Mob. +371 29857215
    E-pasts inta@amozoli.lv

  • Andris Vēliņš
    Noliktavas pārzinis, loģistika

    Mob. +371 29474004
    E-pasts andris@amozoli.lv

  • Gatis Bite
    Noliktavas pārzinis, loģistika

    Mob. +371 29115350
    E-pasts gatis@amozoli.lv