Rakstīt ziņu

    SIA A.M.OZOLI

    Adrese: “Cīruļdārzi”, Eimuri, Ādažu novads, LV-2164

    E-pasts: info@amozoli.lv

    Darba laiks:
    Pirmdiena-piektdiena: 8:00-17:00
    Sestdiena-svētdiena: brīvs

    Aigars Miglāns

    Valdes loceklis

    Produktu grupas: siltumnīcu projekti
    Mob.: +371 29228425
    E-pasts: aigars.miglans@amozoli.lv

    Oskars Miglāns

    Tirdzniecības vadītājs

    Produktu grupas: minerālmēsli, substrāti
    Mob.: +371 26440688
    E-pasts: oskars@amozoli.lv

    Inta Gulbe

    Galvenā grāmatvede

    Andis Dembovskis

    Pārdošanas menedžeris

    Produktu grupas: atklātā lauka tehnika, laistīšanas sistēmas
    Mob.: +371 29406037
    E-pasts: andis.dembovskis@amozoli.lv

    Inga Parfeņenkova

    Pārdošanas menedžere

    Produktu grupas: puķu jaunstādi, puķu sēklas, sīpolpuķes, podi, kūdra
    Mob.: +371 26472830
    E-pasts: inga@amozoli.lv

    Reinis Apsāns

    Pārdošanas menedžeris

    Produktu grupas: atklātā lauka tehnika, zemeņu un aveņu stādi
    Mob.: +371 29492863
    E-pasts: reinis@amozoli.lv

    Pēteris Siliņš

    Pārdošanas menedžeris

    Produktu grupas: plēves tuneļi, laistīšanas sistēmas, tehniskās lietas, segmateriāli
    Mob.: +371 29237472
    E-pasts: peteris.silins@amozoli.lv

    Nauris Kļaviņš

    Pārdošanas menedžeris/ agronoms

    Produktu grupas: dārzeņu sēklas un jaunstādi, minerālmēsli, dezinfekcijas līdzekļi u.c.
    Mob.: +371 20239182
    E-pasts: nauris@amozoli.lv

    Ginta Brence-Nurža

    Pārdošanas menedžere

    Produktu grupas: puķu jaunstādi, kūdras substrāti, puķu sēklas, sīpolpuķes, podi
    Mob.: +371 26661227
    E-pasts: ginta@amozoli.lv

    Gatis Bite

    Pārdošanas menedžeris

    Produktu grupas: plēves tuneļi, laistīšanas sistēmas, tehniskās lietas.

    Mob.: +371 29115350
    E-pasts: gatis@amozoli.lv

    Dāvis Indāns

    Pārdošanas menedžeris

    Produktu grupas: zemeņu un aveņu stādi, bioloģiskie minerālmēsli, augšanas stimulatori un bioloģiskā augu aizsardzība
    Mob.: +371 25745678
    E-pasts: davis@amozoli.lv

    Andris Vēliņš

    Noliktavas pārzinis

    Internetveikals, noliktavas pārzinis, loģistika

    Mob.: +371 29474004
    E-pasts: andris@amozoli.lv

    Lelde Miniņa

    Pārdošanas menedžeres asistente

    Produktu grupas: puķu jaunstādi, kūdras substrāti, puķu sēklas, sīpolpuķes, podi
    Tel.: +371 67904802
    E-pasts: lelde@amozoli.lv