Parašykite žinutę

    UAB A.M.OZOLI

    Adresas: „Ciruldarzi”, Eimuri, Adažų regionas, LV-2164

    El. paštas: info@amozoli.lv

    Darbo laikas:
    Pirmadieniais-penktadieniais: 8:00-17:00 val.
    Šeštadienį-sekmadienį: nedirbame

    Aigars Miglāns

    Valdybos narys

    Produktų grupės: šiltnamių projektai
    Mob..: +371 29228425
    El. paštas: aigars.miglans@amozoli.lv

    Oskars Miglāns

    Pardavimų vadybininkas

    Produktų grupės: trąšos, substratai
    Mob..: +371 26440688
    El. paštas: oskars@amozoli.lv

    Inta Gulbė

    Vyriausiasis buhalteris

    Mob..: +371 29857215
    El. paštas: inta@amozoli.lv

    Andis Dembovskis

    Pardavimų vadybininkas

    Produktų grupės: lauko įranga, drėkinimo sistemos
    Mob..: +371 29406037
    El. paštas: andis.dembovskis@amozoli.lv

    Inga Parfenenkova

    Pardavimų vadybininkė

    Produktų grupės: gėlių augalai, gėlių sėklos, svogūnėliai, vazonai, durpės
    Mob..: +371 26472830
    El. paštas: inga@amozoli.lv

    Reinis Apsāns

    Pardavimų vadybininkas

    Produktų grupės: lauko technika, braškių ir aviečių augalai
    Mob..: +371 29492863
    El. paštas: reinis@amozoli.lv

    Pēteris Siliņš

    Pardavimų vadybininkas

    Produktų grupės: polietuneliai, drėkinimo sistemos, techniniai dokumentai, dangos medžiagos.
    Mob..: +371 29237472
    El. paštas: peteris.silins@amozoli.lv

    Nauris Kļaviņš

    Pardavimų vadybininkas ir agronomas

    Produktų grupės: daržovių sėklos ir daigai, trąšos, dezinfekavimo priemonės ir kt.
    Mob..: +371 20239182
    El. paštas: nauris@amozoli.lv

    Ginta Brence-Nurža

    Pardavimų vadybininkė

    Produktų grupės: gėlių daigai, durpių substratai, gėlių sėklos, svogūnėliai, vazonėliai
    Mob..: +371 26661227
    El. paštas: ginta@amozoli.lv

    Gatis Bite

    Pardavimų vadybininkas

    Produktų grupės: polietuneliai, drėkinimo sistemos, techninės bylos.

    Mob..: +371 29115350
    El. paštas: gatis@amozoli.lv

    Dāvis Indāns

    Pardavimų vadybininkas

    Produktų grupės: braškių ir aviečių daigai, ekologiškos trąšos, augimo stimuliatoriai ir ekologiški prieskoniniai augalai
    Mob..: +371 25745678
    El. paštas: davis@amozoli.lv

    Andris Veliņš

    Sandėlio vadovas

    Internetinė parduotuvė, sandėlio vadovas, logistika

    Mob..: +371 29474004
    El. paštas: andris@amozoli.lv

    Lelde Miniņa

    Pardavimų vadybininko asistentas

    Produktų grupės: gėlių daigai, durpių substratai, gėlių sėklos, svogūnėliai, vazonėliai
    Tel.: +371 67904802
    El. paštas: lelde@amozoli.lv